Педагогічний колектив

Рисин Зоряна Михайлівна – вихователь дошкільного закладу. Освіта вища. Закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка. Педагогічний стаж роботи – 2 роки.

У своїй педагогічній роботі охоплює всі сторони життя та діяльності вихованців, шукає ефективні засоби впливу на них. Заняття проводить методично правильно. Впроваджує в життя дитячого закладу національні традиції українського народу. Працює над вихованням культурно-гігієнічних навиків, працелюбивості, самостійності. Діти її групи успішно володіють знаннями, уміннями і навиками передбаченими програмою «Українське дошкілля». Вихователь збагачує словниковий запас, сприяє розвитку творчого, образного і логічного мислення.

Михайлишин Руслана Миколаївна – вихователь дошкільного закладу. Освіта вища. Закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка. Педагогічний стаж роботи – 8 років.

Вихователь володіє методикою навчання та виховання дітей в дошкільному закладі. Вона сумлінно і творчо готується до занять. Використовує різноманітні форми і методи. Активізує пізнавальну активність дітей. Належну увагу звертає на розвиток зв’язного мовлення, цілеспрямовано проводить роботу з розвитку творчої особистості дитини. Дбає про їх фізичний та духовний розвиток.